Müşteri Görüşleri

Dün eve bir zarf geldi. Tamamen unutmuştum. 'Gönderen Pınar Çamlıbel' yazıyor. Tabii ya, doğum klibini çekmişti. Ardından ben gidip seslendirme yapmıştım. Çocukların büyümüş hallerinin görüntülerini de yollamıştım. Hatta beraber müzik bile seçmiştik. Nasıl sabrettim bilinmez, seyretmek için kocamı bekledim. İkizleri yedirip uyuttuktan sonra birer kadeh şarap koyduk, kıvrıldık koltuğa doğum klibini izlemeye başladık. Pınar, doğum esnasında elindeki kamerayla bizlerleydi. Öyle anlar yakalamış ki hatırlamıyorum bile. Anneme nasıl sarılmışım, kocamın elini nasıl korkuyla sıkmışım, bebekler doğduktan sonra ilk banyolarında nasıl içim acımış... Ah, bir de o ilk kavuşma anı. Kucağıma verildikleri saniye. Sanki başkasının filmini seyrediyor gibi oldum. İkizlerin ilk doğum anı. İlk ağlayış, ilk nefes alış, ilk anneye dokunuş... Harikalar yaratmış Pınar. Biz fotoğraflara takılıp kalıyoruz ama inanın, bu ondan da sahici.

- BALÇİÇEK İLTER PAMİR
Pınar hanımın sayesinde hayatımızın en eşsiz arşivine sahip olduk.evet,gerçekten hayatımızın en önemli filminde başrol oynadık.oğlumuz 4 yaşında ve biz bu filmi gözlerimiz nemli,yüzümüzde tebessümle hala arada bir izliyoruz.teşekkürler pınarcığım bizim için hazırladığın en anlamlı doğum hediyen için.....

- SAADET ARDA METİN
Anne olsun olmasin her kadinin hucrelerine isleyecek kadar duygusal bir film. Muhtesem dogum filmimiz icin tesekkurler! Kullanilan o muzikler, alinan detaylar, filmi hazirlamadaki profesyonellik ve o duygusal boyut..Herkese tavsiye ederiz.

- IŞIK PAKTAN
Anne olduğumu , doğum filmimi izledikten sonra anladım…

- GÜL OKUR
Çekmiş olduğun belgesel tadındaki doğum filmiyle bizim hayatımızdaki en önemli ve mutlu anımıza tanık olan Sana bir kez daha sonsuz teşekkür ederim.Hanımefendiliğini istikrarlı ve başarılı çalışmalarınla taçlandırdığın için seni bir kez daha tebrik ederim.Hep mutlulukla kal...

- SAADET KORUCU GÜL
Muhteşem muhteşem muhteşem muhteşem. Beni nasıl özümsemiş nasıl bilmiş nasıl bu kadar bağ kurulur bir insanı tanımadan, nasıl bu kadar yaratıcı olunur.

- AYFER ÖZDOĞRU